Zesilovače DPA

Úvodem

     Stránky dpaudio.cz plní funkci informačního webu o zesilovačích DPA. Tento web vznikl z mé vlastní iniciativy a s Pavlem Dudkem, konstruktérem DPA nemají nic společného.

     Naleznete zde však produkty vhodné pro stavbu audiotechniky, zasilovačů či předzesilovačů, viz. nabídka RACK krabic .

     Zesilovače tu v nejbližší době bohužel nenajdete. Budeme se však snažit plnit funkci technické podpory pro produkty, které se v tuto dobu dají sehnat. Přiblížíme Vám to, co pro Vás bylo dříve nedosažitelné. To, co bylo dříve šložité, zjednodušíme. Zařídíme vše, co se Vám z jakéhokoli důvodu zařídit nepodařilo.

     Věříme, že s naší prací budete spokojeni.

                                                                                                                            Martin Šindler
Jaký je rozdíl mezi hi-end zvukovou soustavou a spotřební elektronikou?

      Mnoho lidí na tuto otázku nedokáže odpovědět a když už odpoví, kdo říká, že právě oni znají tu správnou odpověď? Pod pojmem hi-end si můžeme představit velmi drahé zařízení od kterého očekáváme, že bude mít i kvalitu zpracování odpovídající jeho ceně. Většina hi-endových výrobků je předražená a nezajímavá, ale s tímto faktem se setkáme i u spotřební elektroniky. Pokud jste již slyšeli hrát nějaké to DPA musíte uznat, že jak kvalitou provedení, tak kvalitou hudebního přednesu nemají tyto zesilovače se spotřební elektronikou nic co dočinění. Záleží pouze a jen na Vás, jaký názor si na ně uděláte. DPA jsou však zesilovače, které Vás svojí kvalitou jistě uchvátí a zaslouží si Vaší pozornost.

 


 

Sháníte kvalitní krabici pro stavbu zesilovače? 

Krabice pro zesilovače a předzesilovače - MODUSHOP.CZ
 
 
Krabice pro zesilovač DPA 222
Krabice pro zesilovač DPA 222